Services

ImageImage

Hakkımızda

Ege Periyodik

Bir ekipmandan dolayı oluşan kaza, maddi ve manevi hasarlara yol açabilmektedir. Ege Periyodik, bu istenmeyen sonuçların ortaya çıkmaması için sizin yanınızdadır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Ege Periyodik

Kaliteyi müşteri odaklı bir anlayışla şirket kültürünün ana öğesi haline getirmeyi, verimli ve karlı hizmet vermeyi hedefleyen lider bir şirket olmaktır.

Kalite Politikamız ve İlkelerimiz

Ege Periyodik

Sahip olduğumuz ortak kurum kültürü bilinci altında ileri teknolojiyi kullanarak, yasalara uyan, özenle çalışan ve sürekli gelişmeyi içeren kalite bilinci içerisinde çalışmaktır.

Basınçlı Kap ve Ekipmanların Periyodik Kontrolleri

Periyodik Kontrol

Basınçlı kap ve ekipmanların periyodik kontrollerinde işletmenizin talepleri ve çalışma süreçlerinizi göz önünde bulundurularak sizlere en pratik ve doğru test ve kontrol metotlarıyla hizmet sunmaktadır.

Kaldırma ve İletme Ekipmanlarının Periyodik Kontrolleri

Periyodik Kontrol

İşletmelerinizde sürekli yükleme altında kullanılan kaldırma ve iletme makine ve ekipmanlarınızın belirli periyotlarda kontrol edilmesi bir çok kötü sonuçları engelleyecektir.

Elektrik Tesisatları Test ve Periyodik Kontrolleri

Periyodik Kontrol

Üretimlerin vazgeçilmez enerji kaynağı olan elektrik ve ilgili tüm makine ve ekipmanların periyodik olarak test ve kontrole tabii tutulması hem çalışan sağlığını hemde üretimde devamlılığı sağlayacaktır.

Need a custom service? Just drop us a note!

If you have any question regarding our services or need a custom service, please do not hesitate to contact us.
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim